την ΚΟΔΕΠ.
Εκεί, πραγματικά ο προϋπολογισμός είναι μικρός και δίδονται ελάχιστα χρήματα σε σχέση με το σημαντικό κοινωνικό έργο που γίνεται από την πρόεδρο της Πασχαλίνα Καλαγιά.
Αυτό φάνηκε και στην τελευταία συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Πειραιά, όπου εγκρίθηκαν οι προϋπολογισμοί των τριών δημοτικών επιχειρήσεων.
Κατά γενική ομολογία, χρειάζεται ν' αυξηθούν τα κονδύλια για την κοινωνική πολιτική του Δήμου Πειραιά, με δεδομένο ότι η ΚΟΔΕΠ αποτελεί την ομπρέλα προστασίας για όσους συνανθρώπους μας δοκιμάζονται από την οικονομική κρίση.
@ Σίγουρα χρειάζεται να δοθούν περισσότερα χρήματα για την ΚΟΔΕΠ που προσφέρει σημαντικό έργο σε ανθρώπους που έχουν ανάγκη...