Μεταγραφή - «βόμβα», ικανή να ζηλέψουν και οι... Ολυμπιακοί, έκανε ο παναθηναϊκός εντασσοντας στο δυναμικό του, τη γνωστή Ρωσίδα γυμνάστρια και ραδιοφωνική παραγωγό...
Η γνωστή γυμνάστρια τον τελευταίο καιρό προπονείται με την ομάδα μποξ του παναθηναϊκού συγκεντρώνοντας τα βλέματα των φίλων του ΠΑΟ και όχι μόνο. Με καταγωγή από την Αγία Πετρούπολη, η Λίλια Βτιύρινα μένει εδώ και χρόνια στην Ελλάδα. Εκτός από το λατρεμένο της μποξ, η Λίλια είναι χορεύτρια, χορογράφος, personal trainer και παράλληλα ασχολείται με παραγωγή διαδικτυακής «ραδιοφωνικής» εκπομπής.