![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZmPYqUYSuXz2IR4_E8sFMWoFigevHRIpYKhzOat6DmihIeOh41t6KG9-dhlXtpIgsg87lVZ-pkb_cz2O92ciQfvD9OLVF4Ow4edvTxKaeXw5oPAUUr-MbDjkf2u6sHRLj78Gm3G5B6Sk/s320/image.jpg)
στον Πειραιά.
Ο παλαίμαχος μπασκετμπολίστας ορίστηκε πρόεδρος του ΟΠΑΝ του Δήμου Πειραιά, μετά την εκλογή του ως Δημοτικός Σύμβουλος. Είχε εκλεγεί στην 9η θέση με 836 σταυρούς.
Ο νέος πρόεδρος του ΟΠΑΝ δεν θα ασχολείται και με το Δημοτικό Θέατρο Πειραιά, που έχει ανατεθεί από το δήμαρχο Γιάννη Μώραλη στην εντεταλμένη σύμβουλο Ειρήνη Νταϊφά.
Ο νέος πρόεδρος του ΟΠΑΝ δεν θα ασχολείται και με το Δημοτικό Θέατρο Πειραιά, που έχει ανατεθεί από το δήμαρχο Γιάννη Μώραλη στην εντεταλμένη σύμβουλο Ειρήνη Νταϊφά.
@ Να του ευχηθούμε καλή επιτυχία...