Μπορεί να έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε στις ταινίες τον Άγιο Βασίλη να είναι πάνω στο έλκηθρο ωστόσο οι Αγιο Βασίληδες στην Πάργα έφτασαν κάνοντας "Stand Up Paddle" ή αλλιώς Supa! AdTech Ad Τo "Stand Up Paddle" αλλά και το Surfing είναι αθλήματα ευρέος διαδεδομένα και γνωστά στην Πάργα και οι Παργινοί διάλεξαν αυτό τον τρόπο για να μας το δείξουν. Μάλιστα στα μέσα Ιανουαρίου στη παραλία του Βάλτου θα πραγματοποιηθεί πανευρωπαϊκή διοργάνωση Surf με πολλούς αθλητές από όλη την Ευρώπη... epirusgate.blogspot.gr
Ο άγνωστος υπόγειος Πειραιάς ανοίγει τις πύλες του - Καταφύγια, στοές και
αστικοί μύθοι
-
Το Reader ανακαλύπτει τα υπόγεια μυστικά του Πειραιά. Στο φως άγνωστα μέρη
στο μεγαλύτερο λιμάνι...
Θέματα: Λιμάνι Του Πειραιά, Πειραιάς, Αστικοί Μύθοι
Πριν από 2 ώρες