![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiU9LGfaMNd5Uq87psCwOPoc6HfIQWIeCrb_4FCOaCGxIlHxpDtsZwL3DOBRHemo7OdNuz58zAnElCk7t6ZVpt5I0ydd6-1AddrexrWQv7MatjpltOSeSr_4OP3cTuVAimubsp84RMJb1Td/s400/%CE%A3%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%A0%CE%99%CE%94%CE%99%CE%91+2.jpg)
- Όταν ανανεώνονται εγκαίρως θα βελτιώνεται κάπως προσωρινά η κατάσταση, αλλά θα απέχει ακόμα αρκετά από τον να πεις ότι είναι καθαρή η πόλη.
- Όταν υπάρχει καθυστέρηση στην ανανέωση των συμβάσεων (πχ λόγω εκλογών), τότε η κατάσταση θα χειροτερεύει και η πόλη θα είναι μέσα στη βρώμα και τα σκουπίδια...
@ Τώρα αν αναρωτιέσαι τι να κάνεις, αφού δεν μπορείς να προσλάβεις μόνιμο προσωπικό;
Κάνε ό,τι μπορείς (και κάτι παραπάνω από τις δυνάμεις σου), αλλά μόνο μην λες πως είναι καθαρός ο Πειραιάς, γιατί αυτό το είπαν κι οι άλλοι πριν από σένα και δεν έπεισαν κανέναν που ζει σ΄ αυτήν την πόλη...