Μπορεί ο καιρός να τα έκανε μούσκεμα, αλλά ήταν η καλύτερη παρέλαση των τελευταίων χρόνων στον Πειραιά! Οι μαθητές και μαθήτριες των σχολείων της πόλης αψήφησαν την βροχή και συμμετείχαν μαζί με στρατιωτικά αγήματα στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου. ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ + ΒΙΝΤΕΟ
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ από το pireaspiraeus.com
Η παρέλαση της 25ης Μαρτίου στον Πειραιά (ΦΩΤΟ + ΒΙΝΤΕΟ)
Reviewed by NET
on
Τετάρτη, Μαρτίου 25, 2015
Rating: 5
KANE LIKE ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ REPORTAZ NET
Reportaz Net: Το site που διαβάζουν στον Πειραιά και όχι μόνο...
ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ "ΣΤΡΑΒΟ" ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Ή ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ, ΙΔΙΩΣ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΑΔΙΚΗΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΣΤΕΙΛΤΕ ''ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ'' ΣΤO E-MAIL: reportaznet@gmail.com