Η εκκίνηση του 32ου Μαραθωνίου της Αθήνας, σηματοδοτήθηκε από τον πυροβολισμό της Περιφερειάρχη Αττικής, Ρένας Δούρου, με τον δημάρχο Μαραθωνα, Ηλία Ψινάκη, να...
βοηθάει με ζήλο. @Μαλάμω με τη φούρια σου, βάρα τα κουμπούρια σου... Η Ρένα Δούρου και ο Ηλίας Ψινάκης δεν παρέλειψαν να ποζάρουν και στους φωτογράφους...
@ Αντε και του χρόνου, βρε Μαλάμω με τη φούρια σου...
Μαλάμω με τη φούρια σου, βάρα τα κουμπούρια σου (BINTE0-ΕΙΚΟΝΕΣ)
Reviewed by NET
on
Κυριακή, Νοεμβρίου 09, 2014
Rating: 5
KANE LIKE ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ REPORTAZ NET
Reportaz Net: Το site που διαβάζουν στον Πειραιά και όχι μόνο...
ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ "ΣΤΡΑΒΟ" ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Ή ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ, ΙΔΙΩΣ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΑΔΙΚΗΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΣΤΕΙΛΤΕ ''ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ'' ΣΤO E-MAIL: reportaznet@gmail.com