Στο... γιοφύρι της πλατείας στην Πηγάδα επανέρχεται ο Ιωσήφ Βουράκης. Σημειώνοντας στην προσωπική του σελίδα στο facebook, με αφορμή έγγραφο του γενικού γραμματέα του Δήμου Πειραιά...
τα εξής :
Απίστευτα πράγματα...!!!
Μετά από 7 μήνες και μετά από την απόλυτη εγκατάλειψη και αδιαφορία ο απερχόμενος δήμαρχος μέσω του γενικού γραμματέα ζητάει την κατανόηση των καταστηματαρχών για ένα μοναδικό έργο που γίνεται στην πόλη μας που κανένας δεν ξέρει αν και πότε θα τελειώσει!!!!
Δεν ξερω αν και πως σκέφτεται ( σκέπτονται ) το πολιτικό του μέλλον ο κύριος Μιχαλολιακος αλλά εδώ στον Πειραιά η κοροϊδία πάει σύννεφο...
Ιωσήφ Βουράκη: Η κοροϊδία πάει σύννεφο στην Πηγάδα... (ΕΓΓΡΑΦΟ+ΕΙΚΟΝΑ)
Reviewed by NET
on
Δευτέρα, Ιουλίου 28, 2014
Rating: 5
KANE LIKE ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ REPORTAZ NET
Reportaz Net: Το site που διαβάζουν στον Πειραιά και όχι μόνο...
ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ "ΣΤΡΑΒΟ" ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Ή ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ, ΙΔΙΩΣ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΑΔΙΚΗΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΣΤΕΙΛΤΕ ''ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ'' ΣΤO E-MAIL: reportaznet@gmail.com