![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTpliV-vdldO8gCAi9dq5E4f0EvLFk9R1yBzVrLc9swo_4OsIfZIt7ddRL2BgeWijNnfsD54pRXEKdMJDW6ZNFh9Edu43YbgYbpY68vvSy3YbQ-umPZ-RYngm9ydrz5Bw-WUJhTzwrwjB3/s1600/paschalina-kalagia2.png)
Βασίλη Μιχαλολιάκου.
Αν και η τελική καταμέτρηση των σταυρών δεν έχει ανακοινωθεί επισήμως για τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους, ωστόσο οι πληροφορίες αναφέρουν ότι η Πασχαλίνα Καλαγιά έρχεται πρώτη από το συνδυασμό "Μας Ενώνει ο Πειραιάς", σύμφωνα με τα αποτελέσματα από περισσότερα από 100 εκλογικά τμήματα.
Φυσικά η πρωτιά της Πασχαλίνας Καλαγιά δεν αποτελεί έκπληξη, καθώς είναι σταθερή αξία για τον Πειραιά...