Γιάννη Μώραλη.
Το τετ α τετ έγινε πριν από λίγο στην Αγία Τριάδα. Μόλις ολοκληρώθηκε η λειτουργία έσπευσαν και οι δύο ν' ασπαστούν το χέρι του Μητροπολίτη Πειραιώς Σεραφείμ.
Πρώτος ήταν ο Βαγγέλης Μαρινάκης και πίσω του ο Βασίλης Μιχαλολιάκος συνοδευόμενος από τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Γιάννη Ξυπολιά.
Μόλις ήρθαν face to face αντάλλαξαν μια άκρως ψυχρή χειραψία χωρίς να πουν ούτε μια κουβέντα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjAkZYkpAFamnPGx62CJ562qsmuIUbKT-f6L4ZJnI4FwyoisfYcdb9PahEZBf6AGwRWovGnryIHO0M0-g3lfuPCNmv1JcRJJmizIr9q8xOGdETXssi99U029GDJL0m999rD81mSGGjzkdnJ/s1600/WEE.png)
Αξίζει να ξαναδείς: Tο βλέμμα και το μειδίαμα του Σεραφείμ, την έκπληξη του Γιάννη Ξυπολιά που κάνει το σταυρό του, αλλά και κυρίως το ύφος του Βασίλη Μιχαλολιάκου που...τα λέει όλα!
@Μα δεν είναι Θεϊκό;