![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpY3Q66pbSJxSST7g47lhBbd3WE71IQiG8msWXjYl8L0gx3QS2BsLYN5sWby4Safhv4kP78TtMvHSjtCbhgMk0l-vD7zmpN4jqWMHGZ9LhLhx0lKw4T70KDpbWGAdVulZMMAGp19uxsi-z/s320/timthumb.jpg)
τον βουλευτή.
Αυτό διότι όταν ρωτήθηκε ποιο είναι το πρώτο πράγμα που έρχεται στο μυαλό του όταν ακούει το όνομα «Κασιδιάρης», η απάντησή του ήταν… «στείρα άρνηση». Στην βουλευτή της ΔΗΜΑΡ δεν άρεσε καθόλου αυτή η απάντηση, εξ ου και έσπευσε να γράψει στο facebook: «Πάντως εμένα το πρώτο πράγμα που μου έρχεται στο μυαλό για να χαρακτηρίσω τον Κασιδιάρη, κ. Σπηλιωτόπουλε, δεν είναι το «στείρα άρνηση»»...
matrix24.gr