![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFyShZlY8P0tZxcmVVbothIz61qC8mN0RgGqUJp04hmMFfxa5cgtSzhqWxdCSkAtEaQ95EZfCWcqsORLM9PT77oK5eQiP0sk0tt0fpHKcjhOXc4jnl0ePNUd-0-qY1cy3RF1NeMgin09Vn/s320/1790525_625___.jpg)
φλερτάρει με τον Ανδρέα Λοβέρδο, για να ενταχθεί στο νέο κόμμα του πρώην υπουργού του ΠΑΣΟΚ.
Τώρα επιβεβαιώθηκαν οι φήμες, καθώς, σύμφωνα με πληροφορίες, ο Γιάννης Μίχας βρισκόταν χθες στην «πρώτη γραμμή» στο κλειστό γήπεδο του Σπόρτινγκ, όπου ο Ανδρέας Λοβέρδος παρουσίασε την πολιτική κίνηση «Συμφωνία για τη νέα Ελλάδα».
Σημειώνουμε πως η σχέση των δύο ανδρών είναι κάτι παραπάνω από φιλικές ιδίως μετά την άριστη συνεργασία στον ΕΦΕΤ, κάτι που σφραγίστηκε με την ένταξη του πρώην νομάρχη στο νέο κόμμα...
@Έτσι εξηγείται και η απουσία του Γιάννη Μίχα από το χθεσινό δημοτικό συμβούλιο Πειραιά...