![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6u92Cz_W-2NLvqfC6FGagIr_8mA0AsR_KkjNsveLglYe17a32lbClVjCc_NgUuAWA_it9rOFUu46XdxKGU3eYBQeeclhvtBwljPOVRYMPC-I7bZ6Q1Gn2F8sp_aVyTSB0XeXljiQoX8CY/s320/ZILAKOU1.jpg)
Αν κι έχουμε ένα μεγάλο παράπονο δεν μπορεί να μην γράψουμε κάτι για το κορίτσι από τη Μάνη, που σάρωσε στις εκλογές του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου. Η Χάρις Ζηλάκου...
..."έβαλε τα γυαλιά" σε έμπειρους επαγγελματίες, αποσπώντας την πρώτη θέση του Τμήματος Υπηρεσιών στο Συνδυασμό Ενωτική Κίνηση Επαγγελματιών με επικεφαλής τον Γιάννη Τσάκο.
@Καλή επιτυχία στη νέα δραστηριότητα αλλά στείλε καμία φώτο γιατί αυτή που έχουμε είναι καλοκαιρινή Χάρις…